Gurbetci oto kiralama adını geçmişinden almıştır.
70’ li yılların Gurbetcisi olan bir babanın ailesi olarak, uzun yıllar gurbette yaşadık ve 90’ların ortalarından itibaren Ana Vatana dönüş gerçekleştirdik.

Önceleri araba ile Almanya’dan Türkiye’ye gelir iken, şimdilerde tam tersi Araba ile Almanya’ya gezmeye gitmekteyiz.
Son 25 sene Türkiye ve Almanya’da neleri değiştirdi, neleri getirdi veya götürdü, hep yakinen şahid olduğumuzdandır ki, bugün Ana Vatan’a tatile gelen her vatandaşımıza ayrı bir ailevi hissiyat ile yaklaşım göstermekteyiz ve tarafımızdan doğabilecek en
ufak pürüze izin vermemekteyiz.

Açık, net, dürüst, dakik, sözüne sadık, güvenilir, helal, tolerans, anlayışlı ve saygılı bir Yaklaşım, başta gelen kriterlerimizdendir.
Başından beri, bizden desteklerini, sevgilerini ve dostluklarını esirgemeyen kadim dostlarımıza şükranlarımızı iletmek ister ve yolumuzda aynen devam edeceğimizi, taahhüt ederiz.

Gurbet’ten gelen yoğun talep üzerine bu, web sayfamızı kurmak durumunda kaldık ve bölgede transfer hizmeti vermeye başladık.
Aynı anlayış ile verdiğimiz transfer hizmetimiz kişiye özeldir ve beklemeksizin zaman kaybetmeksizin steril ve modelli araçlarımız ile gerçekleşmektedir.

Tarafımızdan kaynaklanan herhangi bir hata af edilemez ve dolayısıyla kaçırılan uçuşun, telafisi ve buna bağlı bütün ek masraflar, konaklama, ulaşım vs doğrudan tarafımızdan karşılanır.